Skip to content Skip to footer

Digitalizacja umów o usługach finansowych

Opublikowany przez: DocuSign

Wiele firm usług finansowych zautomatyzowało zdecydowaną większość kluczowych procesów i doświadczeń klientów. Jednak „ostatnia mili” większości transakcji-wypełnienie umowy-zbyt często opiera się na tych samych nieefektywnych procesach długopisu i papieru z przeszłości.

Umowy digitalizacyjne za pomocą DocuSign pozwala utrzymać procesy cyfrowe od końca do końca. Wykonanie transakcji nie wymaga już wydrukowania i wysyłania dokumentów oraz ponownego nakładania się na zaplecze.

Przeczytaj oficję, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wiodące organizacje usług finansowych korzystają z przetwarzania prostego, automatyzując ostatnią milę transakcji biznesowych do:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z DocuSign