Skip to content Skip to footer

Biorąc swoje osobiste wydarzenia cyfrowe

Opublikowany przez: ON24

Jak każdy marketer może ci powiedzieć, niewiele rzeczy jest tak samo skutecznych w procesie sprzedaży, jak zaangażowanie człowieka do ludzkiego. Dlatego nawet w świecie marketingu cyfrowego wydarzenia osobiste zajmują taktykę nr 1 popytu. Jednak wraz ze zwiększonymi ograniczeniami podróży i budżetami wymagającymi ROI wspieranego przez dane, marketerzy wydarzeń szukają cyfrowych alternatyw, aby zmaksymalizować doświadczenia zdarzeń.
Niezależnie od tego, czy organizujesz intymne wydarzenia, takie jak Roadshows, czy konferencje branżowe na dużą skalę, ON24 może pomóc w realizacji wydarzeń. Dzięki platformie ON24 możesz skalować wydarzenia, aby dotrzeć do szerszych odbiorców, włączyć bezproblemowy dostęp do treści, tworzyć spersonalizowane promocje i zbierać informacje o danych osobiście.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 9 stron

Więcej zasobów z ON24