Skip to content Skip to footer

Przypadek dotyczący centrum treści marketingowych

Opublikowany przez: Sitecore

Twoi klienci oczekują niezapomnianych chwil w każdym punkcie kontaktu z marką. A kiedy masz strony internetowe, strony społecznościowe, blogi i treści mobilne do rozważenia, może być niemożliwe dostarczenie wszystkiego z jakością i szybkością. Właśnie dlatego 97% marketerów twierdzi, że wytwarzanie wystarczającej ilości treści, aby zaspokoić potrzeby ich organizacji, jest ich największym problemem. Jednak zrzeszczenie systemów, danych i procesów potrzebnych do zarządzania tworzeniem i dostarczaniem treści na skalę jest zniechęcającym zadaniem. A wraz z dzisiejszym mandatem personalizacji treści ułożonych na podstawie tego strumienia pracy, zniechęcające zadanie staje się pełnym kryzysem.
Ta nowa fundament ma prostą nazwę, ale jej moc jest transformacyjna - nazywamy ją „centrum treści”. W tym przewodniku zbadamy przypadek tego rozwiązania i wyjaśnimy, w jaki sposób może to pomóc w wyleczeniu operacji marketingowych.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sitecore kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sitecore strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 26 stron

Więcej zasobów z Sitecore