Skip to content Skip to footer

Przekroczyć konkurencję w usługach finansowych dzięki kompletnej i bezproblemowej współpracy

Opublikowany przez: Adobe Workfront

W 2020 r. Przemysł usług finansowych został zmuszony do nagłego przyspieszenia transformacji cyfrowej po rozpoczęciu pandemii Covid-19.
Gdy zmierzamy w postpandemiczną przyszłość, firmy w całym sektorze zastanawiają się teraz znacznie bardziej strategicznie o swojej infrastrukturze technicznej, aby zapewnić, że spełnia zmieniające się cyfrowe wymagania firm i konsumentów.
Pobierz nasz krótki przewodnik dla organizacji usług finansowych, aby dowiedzieć się, jak przekroczyć konkurencję w ewoluującym i mocno regulowanym branży, z kompletną i bezproblemową współpracą.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront