Skip to content Skip to footer

Jak przemysł 4.0 wprowadza inteligentny marketing do produkcji

Opublikowany przez: ON24

Większy. Lepsza. Szybciej. Silniejszy. Takie jest założenie branży 4.0, w której nowe technologie umożliwiają powiązania między światami fizycznymi i cyfrowymi. Ale profesjonaliści produkcyjni i przemysłowi brakuje kluczowego elementu równania 4.0: dynamiczne doświadczenia cyfrowe, które zapewniają większy, lepszy i szybszy dostęp do zasobów dla partnerów, klientów i użytkowników końcowych.
Jak więc profesjonalista może rozpocząć swoją cyfrową podróż? Pobierz sposób, w jaki branża 4.0 wprowadza inteligentny marketing do produkcji, aby odkryć dziś tajniki marketingu cyfrowego.
W tym e-booku:
Pobierz ten e-book teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z ON24