Skip to content Skip to footer

Zwycięstwo słowami w usługach finansowych: w jaki sposób CMO mogą korzystać z sztucznej inteligencji do rozwijania wysokiej wydajności, opartej na danych kreatywności marketingowej, która rozwija firmę

Opublikowany przez: Persado

Opracowanie lepszej kreatywności marketingowej w oparciu o spostrzeżenia inspirowane danymi może podwoić przychody, zgodnie z badaniem McKinsey we współpracy z Festiwalem Cannes Lions i Stowarzyszeniem Reklamodawców Krajowych.
Kiedy McKinsey przeprowadził ankietę wśród ponad 200 dyrektorów ds. Marketingu (CMOS) i starszych menedżerów ds. Marketingu w ramach trwającej serii badań, stwierdził, że marketerzy sklasyfikowani jako „integratorzy” - ci liderów marketingu, którzy mają zjednoczone dane i kreatywność - wzrosły swoje przychody dwukrotnie wyższe niż średniej większej liczbie osób Szybkość firm SANDP 500, co przekłada się na co najmniej 10 procent rocznie w porównaniu z 5 procentami. Jest to rozum: jeśli każdy inny zespół marketingowy polega na odczuciu przeczucia, intuicji i „czułej marce”, firmie, która najlepiej wykorzystuje oparte na danych Wgląd w informowanie i napędzanie mierzalnych, wymiernych i matematycznie udowodnionych ulepszeń twórczych wygrają.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Persado kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Persado strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Persado