Skip to content Skip to footer

Przewodnik marketingu marketingu B2B po marketingu

Opublikowany przez: ON24

Jako marketerzy możemy być wybredną grupą. Starając się postawić naszą najlepszą stopę do przodu, często używamy wytycznych marki, dokumentów tonowych i udokumentowanych procesów zatwierdzania. Sprawdzamy i dwukrotnie sprawdzamy naszą pracę, prosząc wszystkich, aby przejdzieli do dopracowanego kawałka kopii.
W czasach, w której reklama drukowana, broszura lub kwartalnikowy artykuł przywódczy w prasie handlowej był wszystkim, co musiało się wydarzyć, uzyskanie doskonałości było szlachetnym celem. Po wydrukowaniu nie ma możliwości edytowania magazynu.
Ale w dzisiejszej erze cyfrowej po prostu nie mamy czasu na to wszystko. Cele nie czekają, gdy zmieniamy białą księgę, a nasi koledzy w sprzedaży nie będą powstrzymać się od dotarcia do perspektyw przy braku doskonałego zabezpieczenia.
Aby dodać do tego, startupy i nowi konkurenci też nie czekają. Treść musi teraz być zawsze, aby stać ponad hałasem. Więc jakie podejście powinniśmy podjąć?

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 50 stron

Więcej zasobów z ON24