Skip to content Skip to footer

Ostateczny przewodnik po marketingu opartym na koncie

Opublikowany przez: Marketo

To ekscytujący czas dla marketerów. W erze transformacji cyfrowej - gdzie wszyscy i wszystko jest połączeni - nowe kanały, strategie i technologie upoważniają nas do zaangażowania naszych kupujących, jak nigdy dotąd.
Ale te nowe możliwości również przynoszą nowe wyzwania. W dzisiejszym świecie nasze życie i życie naszych kupujących mają duży wpływ doświadczenia cyfrowe. Konsumenci i firmy polegają na komunikacji cyfrowej. Aby zmaksymalizować komunikację z potencjalnymi nabywcami, marki muszą konkurować, oferując niezapomniane, konsekwentnie istotne doświadczenie.
W tym przewodniku zbadamy, co tak naprawdę oznacza ABM, przeprowadzimy, jak stworzyć zwycięską strategię ABM i pokażesz, jak wybrać odpowiednią technologię ABM, aby pomóc organizacji w rozwoju, zapewniając jednocześnie kupującym niezapomnianą obsługę klienta.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Marketo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Marketo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 80 stron

Więcej zasobów z Marketo