Skip to content Skip to footer

La Trobe University utrzymuje wysokie wskaźniki zapisów w seminariach na żywo i na żądanie

Opublikowany przez: ON24

Założona z zamiarem uczynienia szkolnictwa wyższego bardziej dostępnego w Melbourne i regionalnym Victoria University służył dziesiątkom tysięcy studentów od ponad 50 lat.
Przed pandemią Covid-19, La Trobe odbyła coroczne wydarzenie „Dzień Otwartego”, które mają zapewnić obecnym i potencjalnym studentom szansę dowiedzieć się więcej o kursach i karierze, zwiedzić kampusy, posmakować „Uni Life”, słyszę o tym Możliwości stypendialne, eksploruj opcje zakwaterowania i wiele innych. To wydarzenie było odpowiedzialne za znaczną większość rejestracji.
Pobierz to studium przypadku, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Case Study Długość: 3 strony

Więcej zasobów z ON24