Skip to content Skip to footer

Trzy kluczowe strategie sukcesu w zakresie doświadczenia klienta

Opublikowany przez: Box

Uzyskaj klientów na banku z bezproblemową współpracą.
Nie można przecenić znaczenia bezproblemowej pracy z ludźmi w instytucji finansowej i poza nimi - od klientów i księgowych po interesariuszy i korporacji - nie może być przecenione.
Mimo to przestarzałe infrastruktury (czasem dziesięcioleci) powstrzymują wiele firm z powrotem, odpychając się na wynikach, doświadczeniach pracowników i zaangażowanie klientów. Podczas gdy oczekiwania są wysokie, aby Twoja firma zaspokoi zmieniające się potrzeby pracowników i potrzeby klientów, kluczowe jest, aby wybrać odpowiednią technologię jako odskocznię do przyszłych innowacji.
Box mocuje mądrzejsze doświadczenia dla przyszłościowych instytucji finansowych, jednocześnie dając klientom potrzebne narzędzia.
Przeczytaj „Trzy kluczowe strategie sukcesu zaangażowania klientów”, aby dowiedzieć się, dlaczego:
¹ Strategiczne wybory dla banków w erze cyfrowej (McKinsey and Company)
² Jak współpraca cyfrowa pomaga bankom lepiej obsługiwać klientów (McKinsey and Company)
Czytaj teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Box