Skip to content Skip to footer

8 najlepszych praktyk cyfrowych dla specjalistów ds. Sprzedaży

Opublikowany przez: DocuSign

Eksperci branżowi przewidują, że odnoszące sukcesy firmy wkrótce staną się w 100% cyfrowe dla wszystkich transakcji. Zespoły sprzedaży, które wykorzystują technologię cyfrową, szybciej zamykają oferty, poprawiają obsługę klienta i uzyskują jasne korzyści konkurencyjne.

Specjaliści od sprzedaży są najbardziej skuteczni, gdy są wyposażone w najlepsze narzędzia. Elektroniczny przepływ pracy z obsługą telefonu komórkowego staje się niezbędny do optymalizacji wydajności i zapewnienia zespołom prawdziwej elastyczności.

Ten artykuł najlepszych praktyk przedstawia osiem ważnych sposobów, w jakie zespoły sprzedaży mogą poczynić znaczące postępy w swoich cyfrowych transformacjach.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z DocuSign