Skip to content Skip to footer

Jak zabezpieczyć swoją firmę w chmurze treści

Opublikowany przez: Box

Nadzieja nie jest strategią: zabezpiecz swoją firmę w chmurze treści
Wygląda na to, że co tydzień pojawiają się wiadomości o kolejnym naruszeniu bezpieczeństwa. Ponemon Institute stwierdził, że typowe naruszenie danych kosztuje średnio 3,9 miliona dolarów i że tylko jedno naruszenie może obniżyć cenę akcji firmy o 5%. Nikt nie chce być taki typowy. Więc co możesz z tym zrobić?
Cóż, możesz zacząć od podejścia do bezpieczeństwa i zgodności, które faktycznie zostały zbudowane dla sposobu pracy. Jak zabezpieczyć swoją firmę w chmurze treści, jest doskonałym przeglądem naszego podejścia do bezpieczeństwa, zarządzania i zgodności. Zobaczysz, w jaki sposób jest to integralna część chmury treści: jedna bezpieczna platforma dla całego cyklu życia treści, od tworzenia plików po udostępnianie i podpisanie elektroniczne po zatrzymanie. Pobierz ebook i dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje najcenniejsze treści, na podstawie naszych czterech zasad:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Box