Skip to content Skip to footer

Pudełko na rynki bankowe i kapitałowe

Opublikowany przez: Box

Jedna bezpieczna platforma dla rynków bankowych i kapitałowych
Łatwe, bezpieczne doświadczenia klientów to nowy złoty standard usług finansowych.
Niezależnie od tego, czy mówisz o tradycyjnych inwestycjach hurtowych, czy inwestycji rynkowych, Twoi klienci oczekują prostych, pozbawionych tarcia transakcji. W tym eBooku odkryj, w jaki sposób chmura treści usprawnia przepływy pracy, chroni poufne dane i stawia ci cykl życia całego treści. Dowiesz się, jak zapewnić doskonałe doświadczenia z klientami, które uprawiają lojalność klientów.
Pobierz „Box for Banking and Capital Markets”, aby zobaczyć, w jaki sposób Box pomaga instytucjom usprawnić wdrażanie klientów, uprościć zarządzanie relacjami z klientami i przyspieszyć oferty z wirtualnymi pokojami danych.
Pobierz teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Box