Skip to content Skip to footer

Wprowadzenie nowego badania Forrester: całkowity wpływ ekonomiczny luzu dla zespołów sprzedaży

Opublikowany przez: Slack

Zespoły sprzedaży chcą spędzać więcej czasu na sprzedaży i mniej czasu na polowanie na informacje. Chcą szybko połączyć się z partnerami międzyfunkcyjnymi, którzy mogą udzielić odpowiedzi. Przede wszystkim zespoły sprzedaży chcą zamknąć oferty.
Nasi klienci wskazali, że Slack pomaga im osiągnąć wszystko. Ale zanim zainwestował w nowy produkt - i nowy sposób pracy - wielu decydentów słusznie chce wymiernego dowodu wpływu na jego działalność. Dlatego postanowiliśmy to zapewnić i zleciliśmy naukowców z rynku Forrester Consulting, aby mierzył wpływ ekonomiczny luzu dla zespołów sprzedaży.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Slack kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Slack strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 27 stron

Więcej zasobów z Slack