Skip to content Skip to footer

Progresywny podkład aplikacji internetowej do modernizacji kupców

Opublikowany przez: Adobe & Magento

Wraz z pojawieniem się smartfonów nowej generacji i urządzeń przenośnych pod koniec 2000 roku e-commerce uwolniło się od pulpitu. Komplementowane technologią, w tym responsywne projektowanie stron internetowych i natywne aplikacje, mobilny handel został wkrótce przyjęty przez konsumentów w skali globalnej. Ta rewolucja technologiczna spowodowała dramatyczną transformację tradycyjnych modeli biznesowych w bardzo krótkim czasie.
Dziś MCommerce jest codziennym elementem życia milionów, a jednak najczęściej występujące technologie mobilne są ograniczone. Powolne prędkości, słabe doświadczenia użytkowników i przestarzałe funkcjonalność uniemożliwiły firmom stuknięcie pełnego potencjału Mobile.
Ten podkład edukacyjny wyjaśnia niezbędne rzeczy progresywnych aplikacji internetowych i sposób, w jaki ta wschodząca technologia aktywnie przekształca sposób, w jaki kupcy kształtują telefon komórkowy
Doświadczenie handlowe.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe & Magento kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe & Magento strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z Adobe & Magento