Skip to content Skip to footer

Czego potrzebuje Twoja firma do hybrydowego i odległego pierwszego miejsca pracy

Opublikowany przez: RingCentral

Pandemika na nowo zdefiniowała „pracę”, jaką znamy. Firmy przyjęły nowe technologie i przepływy pracy, aby wspierać duże prace w domu. Pracownicy szybko zaaklimatyzowali się w nowym środowisku, a wielu żonglowało bardziej życiem osobistym i zobowiązaniami pracy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
To była monumentalna zmiana, która przetestowała naszą zwinność i odporność. Taki, w którym pracownicy, przywódcy i pracodawcy podejmowali trudne decyzje i dramatyczne zmiany w swoim życiu zawodowym.
Ogólnie rzecz biorąc, 83% pracodawców twierdzi, że zdalna praca była sukcesem. Organizacje, w których pracownicy pracowali zdalnie, odnotowały wyższą satysfakcję pracowników, retencję i wydajność. Niektóre
Firmy zgłosiły nawet rekordowy poziom wzrostu i zysku.
Pobierz teraz ten oficjalny dokument, aby zobaczyć, w jaki sposób Twoja firma może przejść na hybrydowe zdalne miejsce pracy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się RingCentral kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. RingCentral strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z RingCentral