Skip to content Skip to footer

Rozpoczyna się oszałamiająca obsługa klienta

Opublikowany przez: ServiceNow

Teraz nadszedł czas, aby wziąć swoją cyfrową transformację w nowym, bardziej skutecznym kierunku. W ServiceNow sprawiamy, że świat pracy lepiej pracujemy dla ludzi w dowolnym miejscu, w dowolnym miejscu, w dowolnym środowisku. Oznacza to tworzenie bezproblemowych doświadczeń z cyfrowymi przepływami pracy w Crosserprise w celu łączenia ludzi, funkcji i systemów. Zanurzmy się i zbadajmy, w jaki sposób cyfrowe przepływy pracy mogą tworzyć doświadczenia, które zachwycają klientów i utrzymują ich po więcej.
Istnieją kluczowe bariery - takie jak operacje wyciszone, obsługa reaktywna i ograniczone kanały usługowe - które są na drodze do doskonałych doświadczeń klientów. Przeczytaj ten podręcznik, aby dowiedzieć się, jak przezwyciężyć te bariery i dostarczyć bezproblemowe doświadczenia, które stworzą lojalnych klientów na całe życie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z ServiceNow