Skip to content Skip to footer

10 powodów do przyjęcia podpisu elektronicznego

Opublikowany przez: DocuSign

Sposób, w jaki pracujemy, zmienił się. Współczesne organizacje gromadzą nowe systemy technologiczne, które pozwalają pracownikom produktywność poza tradycyjnym budynkiem biurowym. Podpis elektroniczny jest ważną częścią tego zestawu narzędzi do pracy.

Aby zbadać sposób, w jaki wykorzystanie podpisu elektronicznego wpłynęło na wydajność biznesową i doświadczenia klientów poprzez ewoluujący krajobraz, DocuSign przeprowadził badanie prawie 2000 decydentów w organizacjach na całym świecie.

To, co znaleźliśmy, może cię zaskoczyć:
W tym raporcie omówimy wyniki naszych badań i prezentowane dane, które mogą odpowiedzieć na wspólne pytania dotyczące przyjęcia technologii e-podpisji.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z DocuSign