Skip to content Skip to footer

Ostateczny punkt odniesienia DMPS

Opublikowany przez: Relay42

Dzisiejsi najwyżsi marketerzy wiedzą, że solidne zrozumienie ich konsumentów jest podstawą sukcesu. Istnieje mnóstwo narzędzi obiecujących, że pomogą przekształcić dane w kluczowe spostrzeżenia klientów, ale które są najlepsze dla twoich unikalnych potrzeb? Jedno z takich narzędzi, DMP (platforma zarządzania danymi), może pomóc w wykorzystaniu danych pierwszych i stron trzecich w celu odkrycia kluczowych informacji i uzyskania lepszych wyników marketingowych.
W tym oficjalnym dokumencie porozmawiamy o tym, czym jest DMP i dlaczego firmy go potrzebują, zbadamy również wspólne nieporozumienia i wyjaśnili, w jaki sposób firmy mogą przygotować się do wprowadzenia jednego na pokład - i jak najlepiej wykorzystać potencjał, jaki wprowadza.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Relay42 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Relay42 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Relay42