Skip to content Skip to footer

Przewodnik przetrwania recesji dla e -commerce: Jak poradzić sobie z nowymi paradygmatami zachowań klientów w środowisku o wysokiej inflacji i zmaksymalizować wzrost przychodów… szczupła droga

Opublikowany przez: Salesmanago

W latach 2020–2022 świat przeszedł przez poważne zamieszanie. Seria wydarzeń, które nastąpiły po przekształceniu naszego życia na wszystkich poziomach. Oczywiście zmiany nie pomijały krajobrazu e -commerce.
Pandemics mocno zmienił dynamikę wzrostu inflacji e -commerce ponad dwukrotnie więcej niż w marcu 2021 r. Do marca 2022 r. 24 lutego 2022 r. Rosja atakuje Ukrainę, zakłócając łańcuchy dostaw i zmieniające się zachowanie konsumenckie na całym świecie, przychody e -commerce spadły o 3% w pierwszym kwartale 2022 r. 13% w Europie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Salesmanago kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Salesmanago strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Salesmanago