Skip to content Skip to footer

Autentyczna ekspresja marki: wykorzystanie talentów, trendów i twórców do występu na Tiktok

Opublikowany przez: Dash Hudson

Rzadkie piękno Seleny Gomez zostało założone z misją destygmatyzacji zdrowia psychicznego i celebrowania indywidualności poprzez na nowo definiowanie tego, co oznacza „piękny”. Autentyczna, opowiadająca historia natura Tiktok sprawia, że ​​jest to idealny kanał do przekazywania tego przesłania, a rzadkie piękno dołączyło do aplikacji we wrześniu 2020 r. Wraz z premierą marki. Od samego początku rzadkie piękno przyjmowało podejście, które podkreśliło osobowość Seleny, a także do twórców Tiktok, którzy kochają i naprawdę używają swoich kosmetyków. Ale szybkie tempo i wirusowy charakter kanału stanowi wyzwania dla marek pod względem zrozumienia, jakie treści działa i dlaczego. Dowiedz się, jak rzadkie piękno pokonuje te wyzwania w Tiktok za pomocą Dash Hudson.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Dash Hudson kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Dash Hudson strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z Dash Hudson