Skip to content Skip to footer

Trendy kreatywne 2022-UK

Opublikowany przez: Adobe

Poważność życia podczas pandemii odbiła się. Zmęczeni przyziemnymi i znajomymi, ludzie są bardziej beztroscy, uporządkowani i radosni, gdy szukają ponownego połączenia, ucieczki od nudy i pozytywności w Nowym Roku.
Raport 2022 Creative Trends łączy spostrzeżenia konsumentów z szeroko zakrojonymi badaniami dotyczącymi trendów, rozwoju społeczno-ekonomicznego i globalnych narracji w celu prognozowania najbardziej odpowiednich trendów wizualnych, projektowych i ruchowych, aby pomóc w kierowaniu potrzebami kreatywnymi, marketingowymi i obsługującymi klienta przez cały rok.
Czytaj dalej, aby odkryć wizualne rozruszniki myślowe i tematyczne kolekcje ruchu, natury, metaverse i pozytywności, które pomogą Ci wyprzedzić krzywą.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z Adobe