Skip to content Skip to footer

Ostateczny przewodnik po handlu bezgłowym

Opublikowany przez: Salesmanago

Dostępność osiągnięcia i konsumowania treści za pomocą różnych punktów kontaktowych sprawiła, że ​​marketerzy zarysowali głowy w ciągłej bitwie, aby dotrzymać kroku rosnącym wymaganiom klientów.
Ludzie powoli odchodzą od tradycyjnych sposobów interakcji online z nadejściem kanału mobilnego, Internet of Things (IoT) i progresywnych aplikacji internetowych (PWA). Ponadto doświadczenie klienta stało się bólem wszystkich firm e-commerce, ponieważ głównym celem jest zaoferowanie zwinnej i najlepiej hiper-osobowej podróży klientów. Niestety wymaga to ogromnej pracy deweloperów, szczególnie w przypadku dużych i nieco przestarzałych sklepów internetowych.
Tutaj na ratunek przychodzi bezgłowy handel.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Salesmanago kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Salesmanago strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 29 stron

Więcej zasobów z Salesmanago