Skip to content Skip to footer

Future of the Digital Checkout: Dzisiejsze trendy kształtujące jutrzejsze technologie

Opublikowany przez: Loqate

Optymalizacja wrażeń kasowych jest jedną z najważniejszych części pracy jako sprzedawcy, ale ze stale zmieniającymi się wymaganiami klientów i rosnącymi oczekiwaniami, może być trudno zobaczyć, w jaki sposób wiatr wieje. Covid-19 i wydarzenia ostatnich lat zwiększyły pragnienie konsumentów dla wygody, bezpośredniości i prostoty.
W wielu różnych branżach potrzeby klientów różnią się jednak, że jednym z problemów, która podnosi głowę w całym świecie e -commerce, jest porzucenie wózka, a fakt, że tak wiele przychodów pozostaje w opuszczonych wózkach, jest powodem do wielkiego problemu.
Wartość produktów w porzuconych wózkach przeciętnego klienta wynosi 67,67 USD tygodniowo.
W rezultacie, aby firma mogła się rozwijać z perspektywy e -commerce, ważne jest, aby przyjąć zmiany klientów i zbadać innowacje, które mogą zwiększyć zyski w górę.
Niniejszy raport obejmuje badania ponad 4500 globalnych konsumentów i 150 decydentów e -commerce, aby zapewnić najnowszy wgląd w kasę LOQATE.
Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się o przyszłości cyfrowej kasy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Loqate kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Loqate strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Loqate