Skip to content Skip to footer

Jak upewnić się, że platforma cyfrowa jest odpowiednia dla Twoich potrzeb

Opublikowany przez: Sitecore

Oczekiwania klientów nigdy nie były wyższe. Wszyscy oczekujemy więcej, szczególnie online. Chcemy doświadczeń, które są spersonalizowane i istotne, w każdym cyfrowym punkcie kontaktu.
Podczas gdy więcej niż jedna trzecia liderów marketingu i dyrektorów na poziomie C twierdzi, że personalizacja doświadczeń cyfrowych jest przewagą konkurencyjną dla ich działalności, duża liczba konsumentów nadal wyraża niezadowolenie ze swoich doświadczeń.
Dlaczego? Ponieważ talent i wizja są bezużyteczne, jeśli technologia, na której polegasz, aby dostarczyć kampanię, nie nadają się do celu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sitecore kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sitecore strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Sitecore